У Селидівському центрі зайнятості пройшов день відкритих дверей

26 березня в Селидівському міському центрі зайнятості пройшов день відкритих дверей для населення. Про це повідомляє Селидівський міська рада.

Заступник директора Інеса Кравцова розповіла про діяльність служби зайнятості та послуги, які надає служба незайнятому і зайнятому населенню, зупинилася на питанні застосування в роботі з безробітними електронних сервісів, в тому числі персонального кабінету здобувача роботи.

В рамках заходу відбувся семінар «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії ». Спеціаліст з профорієнтації Галина Шуляк зазначила, що одним з найважливіших моментів при пошуку роботи є знання джерел про вакансії і вміння правильно їх використовувати. В ході семінару активно обговорювалися наступні питання: де слід шукати вакансії, які методи використовувати при пошуку роботи, як побудувати власну стратегію пошуку роботи?

Під час екскурсії по центру зайнятості всі учасники мали можливість ознайомитися з роботою кожного відділу, їх функціями і основними завданнями, які вони виконують щодо соціального захисту безробітних громадян.

«UADAYS»

ИНФОРМАЦИОННОЕ АГЕНТСТВО

Читайте также:

Оставь свое мнение, городу Селидово важно Ваше мнение.