Селидівського поліцейські вдосконалюють методи боротьби з Буллінг

Напередодні в м Слов’янськ на базі Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти пройшло інструктивно-методична нарада. У заході взяли участь завідувачі центрів практичної психології і соціальної роботи, методисти та фахівці психологічної служби, практичні психологи з багатьох міст Донецької області, а також старші інспектори ювенальної превенції поліції Селидове та Слов’янська. Про це повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.

Присутнім нагадали, що новий закон про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо протидії Буллінг вступив в силу в січні 2019 року. У цьому документі визначені чіткі алгоритми дій у разі цькування дітей. Подібні зустрічі проводяться для того, щоб фахівці мали можливість не тільки обговорити вплив цього негативного явища на дитячу психіку, але й обмінятися отриманими знаннями і досвідом.

Так, перед присутніми виступив старший інспектор ювенальної превенції Селидівського відділення поліції Євген Косогов, який є тренером-медіатором. Він розповів про важливу роль шкільної медіації та впровадження в навчальних закладах Кіл взаєморозуміння.

«У медіації діти вчаться керувати конфліктами, приймати рішення і відповідати за свої вчинки, слухати опонента. Для шкільного середовища важливим є акцент на відновленні відносин між учасниками конфлікту і створення дружньої атмосфери, що сприятиме навчанню. Важливе завдання, що стоїть перед медіації в школі — створення безпечного середовища та профілактика правопорушень. Хочу підкреслити, що головною особливістю Кіл взаєморозуміння є те, що кожен з учасників має можливість висловити власну думку і бути почутим іншими шляхом проведення процедури, яка забезпечує рівність всіх учасників », — зазначив Євген Косогов.

Після закінчення наради всі його учасники зійшлися на тому, що такі заходи повинні бути регулярними, оскільки вони дозволяють дізнатися багато нового і цікавого.

«UADAYS»

ИНФОРМАЦИОННОЕ АГЕНТСТВО

Читайте также:

Оставь свое мнение, городу Селидово важно Ваше мнение.